Welcome To Our Site

Hello and Welcome.

More


Nabízené služby

KOSMETIKA                MASÁŽE


KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ - pleť i dekolt ošetřuji řadou Larens Professional. Tyto přípravky obsahují několik set přírodních, biologicky aktivních peptidů, přírodní aktivní kolagen a speciální nutrivi vodu.

Vybrat si můžete z několika procedur -RELAXAČNÍ, HYDRATAČNÍ, LIFTINGOVÁ, WELLNESS A SPA, CHEMICKÝ PEELING. Ke všem procedůrám si můžete přidat Antistresovou masáž hlavy, Zábal rukou či Zábal nohou proti celulitidě.

Masáž obličeje a dekoltu - je součástí všech kosmetických procedur. Můžete si vybrat délku masáže = 20 či 30 minutovou masáž.


MASÁŽE - vybrat si u mě můžete masáže relaxační, lávovými kameny či baňkami.


DALŠÍ SLUŽBY:

Lash Lifting a Lash Botox -revoluční a oblíbená procedura pro všechny, které nechtějí nebo nemohou mít prodloužené řasy, chtějí natočit a zvýraznit své přirozené řasy nebo potřebují regenerační kúru řas.          Tato procedura se skládá ze dvou kroků.

  • Lash Lifting je velice šetrná trvalá na řasy, při které dochází k natočení a vytažení řas směrem nahoru k linii obočí. Řasy budou tímto krokem krásně natočené, opticky prodloužené a díky barvení zvýrazněné.
  • Lash Botox upravuje strukturu řas po celé jejich délce. Stimuluje přirozený růst řas a prodlužuje životnost již vyrostlých řas. Aplikací Lash Botoxu dovedou řasy pojmout velké množství keratinu, kyseliny hyaluronové a vitamínů. Tím okamžitě zvyšují svůj objem o 30 - 50%.

Laminace obočí - rychlá a účinná metoda úpravy obočí. Proces spočívá v narovnání chloupků, které mají tendenci se kroutit a obočí kvůli tomu působí neupraveně.
Laminace chloupky narovná, zafixuje je do požadovaného tvaru, vyplní a vyživí. Výsledkem je plné, husté a výrazné obočí. Součástí procedury je také barvení obočí pro ještě lepší výsledek.
Laminace je vhodná pro všechny, které trápí těžko upravitelné obočí a nechtějí ho každý den upravovat a fixovat pomocí gelů a jiných speciálních přípravků. Efekt laminace vydrží 3 - 4 týdny.

Úprava obočí, barvení obočí a řas - na barvení obočí a řasy používám  kvalitní barvy německé značky Augenblick, které jsou určeny i pro citlivé oči.

Depilace - depilace provádím teplým voskem. Depilace rukou a nohou vydrží cca měsíc, horního rtu a brady dle dědičných dispozic.

Líčení - denní, večerní, tématické/kreativní či svatební, líčit jsem se  učila u vizážistky Miss ČR.

Poradenský program - jako profesionál v péči o pleť, líčení a vitamínových doplnků Vám doporučím jak doma jednoduše a levně pečovat o svou plet a o své tělo.